AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI

AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI


Gabari dışı Ağır yük taşımacılığı alanında iddialı çalışmalarına hız kesmeden devam eden firmamız ağır nakliye araç filosunu her geçen gün büyütüp geliştirmektedir. Şehir içi ve şehirler arası gabari dışı ağır yük taşımacılığında tam donanımlı yüksek model araç, tecrübeli sürücü ve ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Low-bed tarzı araçlarımız her türlü gabari dışı yükünüze uygun iki dingilden sekiz dingile kadar uzamalı ve havuzlu dorse türleriyle çeşitlilik arz etmekte olup yükleriniz karayolu izin belgesi kapsamında, öncü diye tabir ettiğimiz eskort araçlarımız nezaretinde sigorta güvencesi altında emniyetle taşınmaktadır.

Yurdun farklı illerinde şubeleri bulunan Mersin merkezli yerleşik firmamız, başta Mersin olmak üzere tüm illerimize ait yüklerinizi yurt içinde teslim olması istenen noktalara taşımaktadır. Gerekli taşıma yetki belgesi çerçevesinde, Gabari dışı yük grubunda bulunan iş makinaları, ekskavatörler, jeneratörler, sanayi makinaları, boru hatları, rüzgar gülü, türbinler, her türlü vinç, yat ve gemiler gibi ağır tonajlı, yüksek , uzun ve geniş metrajlı yüklerinizi, yol etüdü araştırması dahilinde, alınması istenen noktadan teslimatı istenen noktalara ulaştırmaktayız.

Ağır tonajlı yüklerinizin bulunduğu noktadan araçlara yüklenmesi, ve teslim edileceği noktaya araçtan indirilmesi sırasında yük durumuna göre vinç hizmetlerimizin yanı sıra takozlama, destekleme ve sabitleme hizmetlerini de bünyemizde bulundurmaktayız. Ağır yük taşıma taleplerinizde hızlı hesaplama hızlı yanıt konusu büyük önem arz etmektedir. Bu konuda deneyimli ve uzman operasyon ekibimiz yazılı ve sözlü taleplerinize, belirtilen mesafelere göre en uygun taşıma fiyatlarıyla, olabildiğince hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Yükleme anından teslimata kadar geçen süre zarfında, araç takip sistemimiz ile anlık araç konum bilgisi vermek suretiyle bilgilendirilmektesiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB