HAKKIMIZDA

Almanya Nakliye


Avrupa ülkelerinin ekonomik anlamda lokomotifi konumunda olan Almanya ile ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Almanya ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle ağır sanayi sektöründe öne çıkan Almanya’dan ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen makine türü yüklerin taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Almanya ihracat nakliye çalışmalarımız karayolu ve denizyolu şeklinde çeşitlilik arz etmektedir. İhracatın yoğun kalemlerinin başında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi günlük tüketim mamullerinin nakliyesinde öncülük eden firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin üreten tüm bölgelerinden Almanya’nın muhtelif şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün nakliyesi konusunda kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Almanya çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile farklılığını ortaya koymaktadır.

Almanya’ya kuru yük taşımacılığı, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında servis hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını eksiksiz olarak devam ettirmektedir.

Almanya kara ve denizyolu nakliyesinde sahip olduğumuz yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla karşılık vermekteyiz.

İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Adana gibi şehirlerimiz başta olmak üzere tüm bölgelerimizden ihracat nakliye çalışmalarımızı Almanya’nın Münih, Berlin. Hamburg, Stuttgart, Hannover gibi şehirlerine adres teslimi yapmak gerektiğinde yurt dışı gümrükleme hizmetleride sunmak suretiyle sürdürmekteyiz.

Almanya komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi adresinizden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Almanya teslimatları tercihe göre adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.

Almanya dan ithalat veya Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Almanya şubemiz vasıtasıyla acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Almanya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi firmamıza bildirerek tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB