HAKKIMIZDA

Arnavutluk Nakliye


Avrupa ülkeleri ile karşılıklı ticaret çerçevesinde yapılan nakliye çalışmalarını başarıyla sürdüren firmamız Balkan ülkeleri ile de aynı yoğunlukta nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir.Balkan ülkelerinin başında yer alan Arnavutluk, ülkemizin ihracat yaptığı balkan ülkeleri arasında büyük pay sahibidir.Arnavutluk’a ihracat taşımalarının yanı sıra kısmende olsa Arnavutluk’tan ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen muhtelif yüklerin taşınması  işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Arnavutluk ihracat nakliye çalışmalarımız karayolundan sağlanmaktadır.Sevkiyatlar Yunanistan ve Bulgaristan üzeri güzergahlar kullanılarak gerçekleşmektedir.Arnavutluk’a ihraç edilen ürünlerin başında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi günlük tüketim mamullerinin nakliyesinde öncülük eden firmamız tüm taleplere zamanında karşılık vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Arnavutluk’un başta başkent Tiran olmak üzere tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün nakliyesi konusunda kapsamlı çalışmalar yapan firmamız, Arnavutluk  çalışan nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen firma statüsü kazanmış ve bu alanda liste başı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Arnavutluk’a kuru yük taşımacılığı, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ve  frigo tır taşımacılığı konularında servis hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri, yurt dışı gümrükleme ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Arnavutluk karayolu nakliyesinde sahip olduğumuz yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait Türk ve yabancı plaka araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli taşıma garantisi ve ekonomik taşıma navlunlarıyla karşılık vermekteyiz.

İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Adana gibi şehirlerimiz başta olmak üzere tüm bölgelerimizden ihracat nakliye çalışmalarımızı Arnavutluk’un tüm  şehirlerine adres teslimi yapmak suretiyle devam ettirmekte, gerektiğinde yurt dışı gümrükleme hizmetleride sunmak suretiyle hizmet vermekteyiz.

Arnavutluk komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yükleri bulundukları adreslerden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Arnavutluk teslimatları tercihe göre adrese veya gümrük teslimi şeklinde yapılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri  ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Arnavutluk’a nakliye konusunda da ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü bildirebilir, alanında  tecrübeli ekibimizden olabilecek en kısa sürede yükünüze  uygun araç tipi ve hedeflerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB