Avusturya Nakliye

Avusturya Nakliye


Mersin uluslararası nakliyat olarak Avusturya’ya karayolu ve denizyolu taşımacılığı alanlarında lojistik  faaliyetlerini uzun yıllara dayanan geçmişi ile düzenli olarak sürdüren firmamız yapılan tüm sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Avusturya’ya  ihracat, Avusturya’dan Türkiye’ye ithalat ve Avusturya’dan Asya ve Ortadoğuyu kapsayan  üçüncü ülkelere transit geçişli tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Avusturya’ya ihraç edilen her türlü yükün taşınması karayolu taşımacılığının yanı sıra Mersin-Trieste limanları arası roro gemisi çıkışlı olarak sağlanmakta, Trieste limanı ile Avusturya arası bağlantı karayolu ile devam ettirilmektedir.

Ülkemizin Avusturya’ya en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında gelen yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlarımız ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise konteyner kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile taşınmaktadır.

Avusturya lojistik hattında çalışan nakliye firmaları arasında yerini pekiştiren firmamız Avusturya’ya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırlarımızın yanı sıra yabancı plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Ülkemizin tüm bölgelerinden Avusturya’ya ihraç edilen ürünler, Avusturya’nın Viyana ve Salzburg gibi illeri olmak üzere tüm  şehirlerine sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmakta olup Avusturya spedisyon hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Avusturya’dan Türkiye ye ithal edilen  birçok sınıfta ürünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran,Gürcistan,Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevkiyat çalışmalarını uluslar arası anlaşmalara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Avusturya nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle depolarımızdan çıkış yapılarak talebe göre Avusturya’da gümrük veya adres teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Avusturya’da gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Avusturya-Almanya sınırında bulunan Suben gümrüğünde  mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri seri bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Avusturya karayolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup uzman sürücülerimiz kontrolünde ve CMR sigortası kapsamında güvenli taşıma hizmetleri vermekteyiz. Araçlarımızın tamamında mevcut  bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabiliyoruz.

Firmamız Avustuya’ya yük taşımacılığı konusundaki  tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır. şirketleri Avusturya nakliyesi konusundaki tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa sürede uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB