HAKKIMIZDA

Belarus Nakliye


Diğer adı Beyaz Rusya olan, Belarus’a  karayolu nakliye çalışan firmalar arasındaki vazgeçilmez yerini koruyan firmamız Türkiye-Belarus lojistik hattında kapsamlı ve düzenli nakliye çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit kapsamlı taşınabilen her türlü ürünün nakliyesi konusunda  öncülük eden firmamız uygun taşıma koşulları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Ülkemizin İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Belarus’a  ihracı düşünülen yüklerin Belarus’un başta başkent Minsk olmak üzere tüm şehirlerine gönderilen yüklerin teslimatlarını firmamız C2 taşıma yetki belgesi bünyesinde CMR sigortası kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

Belarus’a taşınması planlanan Standart kuru yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, yaş sebze meyve, donmuş ürünler ve kimyevi maddeler başta olmak üzere soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz. Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızla parça yük taşıma servislerimiz devam etmektedir.

Belarus’dan ithal edilen ürünlerin taşınması konusunda da yoğun nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde olabilecek en kısa sürede güvenli bir şekilde aksamadan sağlanmaktadır. Belarus’da yerleşikt bulunan lojistik firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde Belarus  plakalı araçlar ile de nakliye hizmetlerimiz sürmektedir.

Uluslararası Karayolu yük Taşımacılığında öncelikli konuların başında gelen  transit süre konusunda sistemli ve koordineli  hareket kabiliyetimiz sayesinde taşınan yükler olabilecek en kısa sürede  varış noktasına ulaştırılmaktadır.Belarus’dan ithal edilen ürünlerin taşınmasını da yine aynı duyarlılıkla servis hizmetleri sağlamaktayız.

Belarus’a lojistik faaliyetlerimiz dışında gümrükleme, depolama, antrepo ve sigortalama hizmetlerimizde mevcut olup, Belarus’da bulunan acentelerimiz ve gümrükçülerimiz aracılığı ile ihracat ithalat işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Belarus Karayolu nakliye seferleri  yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlıyoruz.

Firmamızdan fiyat talebi ve araç sipariş taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak Merkez ve size en yakın şubelerimize telefon ve mail yolu ile bildirebilir, tecrübeli personellerimiz vasıtasıyla en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB