Bosna Hersek Nakliye

Bosna Hersek Nakliye


Uluslararası karayolu taşımacılık  faaliyetlerini uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ile sürdüren firmamız sektöre bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acente hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye-Bosna Hersek lojistik hattında çalışan araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilebilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapabilmekteyiz. Bosna Hersek hattında sürdürdüğümüz Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık Türk ve yabancı plakalı araçlarımız ve tedarikçi işbirlikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Bosna Hersek lojistik hattında karayolu  çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralardaki  yerini koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye-Bosna Hersek ihracat ve ithalat yük taşımacılığı konusunda tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  ile hizmet sunmaktayız.

Türkiyenin tüm bölgelerinden Bosna Hersek’in  tüm şehirlerine ihracat ve transit içerikli tüm yüklerin taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı araçlarımızla  taşıma yapmaktayız. Bosna Hersek’e  ihracatı  planlanan her türlü yüke uygun tipte araçlarımızla nakliye çalışmalarımız devam etmektedir.

Kuru yük taşımacılığına uygun standart tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri taşınmasında havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi artı ve eksi derecelerde taşınması gereken  yüklerin taşınmasına uygun frigo dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun konteyner kilitli sal dorse açık kasa tırlarımız ile nakliye hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Bosna Hersek’in Başta Saraybosna olmak üzere, tüm şehirlerine yapılan sevkiyatlarda karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Bosna Hersek’e  ihracat taşımalarının yanı sıra Bosna Hersek’ten  ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgeleri ile üçüncü ülkelere taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Bosna Hersek’te de  acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarında yurt dışı gümrükleme ve acentelik  faaliyetlerimiz çerçevesinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bosna Hersek’e  taşınması planlanan komple ve parsiyel yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB