Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı


Mersin uluslararası nakliyat 1996 yılında karayolu taşımacılığı ile başlayan faaliyetlerimize, uzunca bir süre alt yapı çalışmalarını sürdürdüğümüz ve çalışmalarını tamamladığımız Denizyolu taşımacılığı faaliyetlerimizi de ekleyerek çalışma alanlarımızı genişletmiş bulunmaktayız.

Firmamız Türkiye’nin sayılı limanları arasında bulunan MIP Mersin limanı çevresinde faaliyet göstermenin avantajıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Karada, denizde veya havada hızlı, güvenli ve tam zamanında teslimat

Yurt dışından deniz yolu ile yapılan ithalat taşımaları, ülkemizden yurt dışına gönderilen ihracat taşımaları ve ülkemiz bünyesinde bulunan limanlar arası yurt içi denizyolu taşımacılığı çalışmalarımız devam etmektedir.

Deniz Nakliye

Portföyümüzde bulunan güçlü acentelerimizle yaptığımız işbirliğimiz çerçevesinde her türlü açık ve ambarlı kuru yük gemisi ve roro seferlerimiz haftanın belirli günleri çıkış yapmak suretiyle devam etmektedir.

Özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Kuzey ve Güney Afrika ülkeleri ile Ortadoğu ülkelerinin belli başlı limanlarına denizyolu nakliye hizmeti vermekteyiz. Faaliyetlerimiz, yüksek tonaj kapasiteli gemilerle dökme ve açık yük taşımacılığı, denizyolu konteyner nakliyesi ile roro taşımacılığı alanlarında devam etmektedir.

Yurtiçi Nakliye

Türkiye’nin Pendik, Ambarlı, Derince, Haydarpaşa, İzmir, Antalya, Taşucu, Mersin, İskenderun, Zonguldak, Trabzon ve Samsun limanlarından sağlanan ithalat ve ihracat denizyolu taşımacılığı bünyesinde liman içi transit işlemler, liman gümrük işlemleri, lokal işlemler, depolama faaliyetleri, lashing hizmetleri, beyanname ve ihracat işlemleri konularında da çalışmalarımız mevcuttur.

Denizyolu Komple yüklemeler dışında yoğun talep gören parsiyel ve grupaj taşımacılığında da faaliyetlerimiz İstanbul, İzmir ve Mersin limanlarından haftalık düzenli olarak parsiyel konteyner servisi şeklinde sağlanmaktadır. Parsiyel yükler bulundukları adreslerden iç nakliye ile alınmak suretiyle gönderilecek ülkelerin limanlarına teslim edildiği gibi adrese teslim şeklinde de sağlanmaktadır.

Denizyolu konteyner, gabari dışı taşıma ve açık yük taşımacılığı alanlarında sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

Kırgızistan NAKLİYAT

Taşımaların Tüm aşamaları kontrol ve gözetim altında tutulan profesyonel personel ve ekipman ile sağlanan operasyonel hizmetler. izmir, istanbul denizyolu 
İhracat ve ithalat taşımalarında nakliyesi yapılan yüklerin yüklenmesinden teslim edilmesine kadar anlık takip ve detaylı bilgilendirme hizmetleri.
Olabilecek en kısa sürede teslimat ve en uygun taşıma fiyatlarıyla taşıma güzergahı ve hat seçimi.
Acente ve armatör ile direk iletişim kurularak, tüm sevkiyatların zamanında ve sorunsuz bir şekilde sağlanması.


Limanlar veya Gümrüklü alanlar içerisinde ve dışındaki özel depo ve antrepolarda konteyner dolum işlemleri.
Talebe göre geçici kabul ile transit gümrükleme ve konşimento işlemleri.
İç nakliye ile Fabrikadan veya depodan konteynerlerin alımı ve teslimi.

Uluslararası Nakliye

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB