FRİGO TAŞIMACILIĞI

FRİGO TAŞIMACILIĞI


Firmamız kuru yük ve ağır yük taşımacılığı ile birlikte şehir içi ve şehirler arası soğuk zincir frigo tır taşımacılığı alanında da faaliyetlerine devam etmektedir. Taşımacılık sektöründe uzun bir geçmişe sahip olan kuruluşumuz geçmişten bugüne araç tedarik ağına katmış olduğu frigo dorseli son model araçları ile yurt içi sevkiyatlarınızda güvenle hizmet vermektedir.

Soğuk zincir grubu olarak adlandırılan, dondurulmuş et, balık, konserve , dodurma ve unlu mamüller gibi eksi derecede taşınması gereken ürünlerin, dalından koparıldığı anki tazeliğinin korunarak taşınması gereken yaş sebze-meyve gibi gıda maddeleri ile artı veya eksi derecelerde taşınabilen kimyasal madde grubu ürünlerin taşınmasında gereken hassasiyet ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Frigo taşımacılığında önem arz eden konuların başında, taşınan ürünün hassasiyetinden kaynaklı olabildiğince seri hareket ederek zamanında teslimat sağlamak olduğundan, birincil önceliğimiz azami gayreti göstermek suretiyle ürünlerinizin teslim noktasına vaktinde ulaştırılmasını sağlamaktır.

Taşımakta olduğumuz hassas ürünlerin taşıma esnasında bozulma veya hasara uğramasının önüne geçilmesi anlamında ısı kontrollü soğutucularımız sürekli olarak gözetim altında tutulmakta olup, yüklemenin akabinde araca yerleştirilen ısı takip cihazı dökümanları da teslimat ile birlikte ilgili makamlara teslim edilmektedir.

Tüm taşımalarımızı firmamızın sahip olduğu taşıma yetki belgesi bünyesinde gerçekleştirmekte, taşıma yapan araçlarımız ve taşınan ürünleriniz sigorta kapsamında güvenli bir şekilde sevkedilmektedir.

Firmamız soğuk zincir ürünlerin taşınmasının yanı sıra bu ürünlerin gümrüklenmesi ve depolanması anlamında da hizmet vermektedir. Taşıma ile ilgili tüm işlemlerinizin takibatını titizlikle yapmakta olup hizmetlerimizi en ekonomik koşullarda sunmaktayız.

Deneyimli kadrolarımız ekip anlayışı çerçevesinde bilgi işlem departmanımıza bildirdiğiniz taleplerinize anında yanıt verip organizasyonu en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB