Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye


Uzun yıllardır nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız Yurt içi nakliye çalışan firmalar arasında büyük pay sahibi olmuş, başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyerek sektörde iddialı çalışmalara imza atmıştır. Firmamız yakalamış olduğu başarı grafiğini uluslararası alanda da sürdürmek amacıyla girişimlerde bulunarak yurt dışına açılarak uluslar arası nakliye çalışmalarına başlamış ve tam donanımlı araç filosunu oluşturmuştur.

Firmamız uluslararası taşımacılık faaliyetlerine öncelikle yakın komşu ülkelerden başlayarak kısa sürede tüm Avrupa ve Asya ülkeleri ile ihracat ithalat nakliye çalışmalarında boy göstermeye başlamıştır. Ticari ilişkilerimizin son derece normal seyrettiği Komşu ülkelerimizden Gürcistan ile yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde seyreden taşıma trafiğinde varlığını sürdürmekte olan firmamız, ülkemizden gönderilen ihracat yükleri ile özellikle Avrupa ülkelerinden transit geçişli taşınan yüklerin sevki konusunda da taşımacılık faaliyetlerini özenle sürdürmektedir.

Firmamız kısa sürede uluslararası nakliye çalışmaları yapan nadir firmalar arasına girerek tercih edilen firma konumuna ulaşmayı başarmıştır. Gürcistan nakliye konusunda tecrübeli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve taşıma yetki belgesi ile kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Gürcistan’ın özellikle Tiflis, Batum, Poti, Kutaisi ve Ksani gibi şehirleri başta olmak üzere diğer tüm bölgelerine gönderilen yüklerin taşınmasında hizmet sağlayan firmamız, aynı zamanda Gürcistan’dan Türkiye’ye ithal edilen ve transit geçiş suretiyle Avrupa ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili de taşımacılık çalışmalarını da devam ettirmektedir.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman gibi illerimizde açılan şubeleri ile her geçen gün büyüyerek Gürcistana çalışan lojistik firmaları içerisinde öne çıkan yükselişini sürdürmekte, nakliye alanında emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamız Gürcistan’a kara ve denizyolu nakliyesi alanlarında, taşınabilen her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerler ile hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze, meyve, bitki ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa ve lowbed dorse araçlarımızla hizmetlerini sürdürmektedir.

Gürcistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel diye tabir edilen parça veya kargo kapsamlı yüklerinizin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup İstanbul ve Ankara’da yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede Gürcistan’ın Tiflis, Batum, Poti gibi şehirlerine adres veya gümrük teslimi şeklinde teslim edilmektedir.

Gürcistan’a nakliye çalışmalarımız dışında gümrükleme, depolama, antrepo ve sigortalama hizmetlerimizde mevcut olup, Gürcistan da yerleşik bulunan acentelerimiz aracılığı ile ihracat ithalat işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Gürcistan Karayolu nakliye seferleri yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlıyoruz. Gürcistan taşımacılık taleplerinizi firmamıza sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle uzman ekibimizden en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB