HAKKIMIZDA

HakkımızdaUluslar arası ve şehirlerarası taşımacılık alanında uzun yıllara dayalı tecrübesi ile hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız gerekli tüm alt yapısını tamamlayarak yurt içi taşımacılık alanında da çalışmalarına başlamıştır. Yakaladığı çizgisinden ve ticari etik kuralları çerçevesinde oluşan prensiplerinden ödün vermeden, gerekli taşıma yetki belgesi ile şehirlerarası nakliye alanında da hizmet etmektedir. Mersin merkezli faaliyet gösteren firmamız geniş lojistik ağı çerçevesinde özellikle Mersin çıkışlı çalışmaların yanı sıra Türkiye’nin tüm illerine şehirler arası yük sevkiyatının sağlanması konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Kırgızistan NAKLİYAT

Mersin nakliye piyasasının kalbinin attığı nakliyeciler sitesinde yerleşik olan yurt içi irtibat ofisimiz, bulunduğu konumu itibarı ile de gerek elektronik ortamdan e-mail yolu ile ve gerekse mobil ortamdan sözlü iletişim yolu ile gelen tüm taleplere, tecrübeli ve uzman ekibimiz, bilgi işlem departmanından operasyon departmanına kadar periyodik iletişim zinciri ile olabildiğince hızlı bir şekilde yanıt verebilmektedir.


Firmamız, bünyesinde bulundurduğu öz varlık ve kiralık araçlardan oluşan geniş araç filosu ile yurdun batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine tüm illeri kapsayan yurt içi sevkiyatlarınızı, kuru yük taşımacılığı alanında hizmete sürdüğü standart tenteli tırların yanı sıra konteyner taşımacılığında talep edilen konteyner kilitli dorseleri ile ihracat-ithalat konteyner yükü taşımacılığı, frigofirik olarak adlandırılan soğutuculu dorselerimiz ile soğuk zincir ürünlerin ve kimyevi maddelerin taşınmasını, low-bed dorseleri ile gabari dışı ve ağır nakliye yüklerin taşınmasını, on teker ve kırkayak kamyonlarımızla küçük çaplı yüklerinizin taşınmasını, ve parça veya parsiyel olarak tabir edilen yüklerinizin taşınmasında, kısacası nakliye alanında ki tüm ihtiyaçlarınız da işveren-işgören arasında olması gereken ciddiyet ve samimiyet çerçevesinde servis hizmeti sağlamaktayız.

Kırgızistan NAKLİYAT
Firmamız şehirler arası taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra ‘’Lojistik’’ tabirinin içeriğinde barındırdığı, depolama, gümrükleme, envanter, ambalajlama ve lashing hizmeti gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır. Yüksek miktarda tonajlı ürünlerinizin depolanması anlamında ihtiyaç duyulan depo ve antrepo taleplerinizde, gümrüklü ürünlerinizin gümrüklenmesinde, ihracat-ithalat evrak takip konularında, ürünlerinizin ambalajlanma işlemlerinde, transit kapsamlı taşımalarınızın liman ve antrepo işlemlerinde ve özellikle gabari dışı ağır nakliye yüklerinizin lashing hizmeti işlemlerinde de taleplerinizi karşılamaktayız.

Şah
Lojistik

Şah Lojistik'in Verdiği Hizmetler Nelerdir? Teknoloji ve aynı zamanda insana yaptığı yatırımlarla nakliye sektöründe en öncü firma olmayı başarabilen Şah Lojistik, Türkiye'de aynı zamanda Dünya çapında önemli çalışmalar yapmaktadır.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB