İran Nakliye

İran Nakliye


Ülkemizin Uluslar arası ticaret anlamında ithalat-ihracat çalışmaları yaptığı ülkelerin ilk sıralarında yer alan İran, lojistik alanında büyük paya sahiptir. İran nakliye firmaları arasında, firmamız bu alanda geçmişten kazandığı tecrübeleriyle İran’a çalışan komple ve parsiyel taşımacılık firmaları arasında yerini almış, ve bulunduğu konumunu her geçen gün geliştirerek yükseltmeye devam etmektedir.

Nakliye çalışmalarını Teknolojiyle aynı orantıda sürdürmekte olan firmamız deneyimli ekibi yüksek modelli araçlardan oluşan araç filosunu günümüz koşullarının gerektirdiği şekilde geliştirmiştir.

Uluslararası taşımacılık sektöründe çalışan iran nakliye firmaları ile müşteri memnuniyeti odaklı rekabetini sürdürmekte olan firmamız, İran’a yapılan ihracatlar ile İran’dan yapılan ithalat çalışmalarında, uygun taşıma fiyatları ile birlikte, vaktinde yükleme, kontrollü taşıma, anlık konumlandırma, hızlı servis, zamanın da teslimat gibi konularda son derece hassas çalışan kadrolarıyla, İran’a taşıma çalışmalarında uzun yıllar sürdürülecek nakliye hizmetlerini, yakalamış olduğu performansını eksiltmeden devam ettirmeyi hedeflemektedir. Kısa zamanda İran’a ihracatımız başlayacak. Depo adresimiz mail imzamın altında yazmaktadır.  Adana, istanbul, ankara, izmir gaziantep, konya, kayseri ve antalya gibi ilerimizden 1 komple tır için →Mashhad, Iran için teklif verebilir misiniz?Ürünlerin bazıları ADR’lidir yalnız.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB