HAKKIMIZDA

Kıbrıs Nakliye


Taşımacılık alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız Mersin Nakliyat, Yurtiçi nakliye hizmetlerinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne yapılmakta olan ihracat ve ithalat taşımalarında da kıbrıs nakliye firmaları arasında, hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, tüm Avrupa ve Asya ülkelerinden Kıbrıs’a sevkedilecek üçüncü ülke ithalat taşımaları ile, Türkiye’nin özellikle liman şehirleri olmak üzere birçok şehrinden gerek ihracat ,gerek transit kapsamlı komple ve parsiyel yüklerinizi, Kuzey Kıbrıs’ın tüm şehirlerine sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Kıbrıs nakliye firmaları arasında öncelikli özelliğimiz Mersin merkezli bir kuruluş olmamızdır. Kuzey Kıbrıs’a gönderilen tüm ürünlerin son çıkış noktasının Mersin Limanı yolcu salonu ile Taşucu limanı olması sebebiyle, Sevk ve evraksal işlemlerin seri şekilde takibi anlamda firmamız daha avantajlı pozisyonda yer almaktadır.

Komple Tır taşımaları ile birlikte yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına İstanbul ve Mersin’de kurulmuş depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız mevcuttur.

Kıbrıs nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki dorselerimizle sürdürmekteyiz. Adana, istanbul, ankara, izmir gaziantep, konya, kayseri ve antalya gibi ilerimizden Kuru yük taşımacılığında standart tenteli , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Türkiye-Kuzey Kıbrıs lojistik hattında karayolu taşımaları Mersin ve Taşucu limanları çıkışlı roro gemileri ile sağlanmakta olup, özellikle limanlar arası açık veya dökme yükler ile konteyner nakliyesi konusunda denizyolu gemi nakliyesi çalışmalarımız da mevcut olup, haftanın belli günlerinde seferleri bulunan birçok gemi acentesi ile işbirliği içerisinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Firmamız Mersin Nakliyat, taşımalarınızı sigorta kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar, olabilecek en kısa sürede teslim etmektedir. Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri hizmetlerini de sunan firmamız , alanında uzman tam donanımlı ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB