HAKKIMIZDA

Kırgızistan Nakliye


Firmamızın Türk Cumhuriyetlerini kapsayan nakliye faaliyetleri Kırgızistan lojistik hattında da tüm hızıyla devam etmektedir. Kırgızistan karayolu ve demiryolu nakliyesi konusunda geniş kapsamlı taşımacılık çalışmalarımızı her geçen gün bir adım daha ileri götürerek, nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında zirveye yerleşmiş bulunmaktayız.

İhracat ve transit kapsamlı her türlü yükün Kırgızistanın başta Bişkek olmak üzere tüm şehirlerine sevkiyatı konusunda uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübeyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kırgızistan dan ithalatı yapılan her türlü ürünün ülkemize taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur.

Sahip olduğumuz yetki belgesi bünyesinde bulunan araçlarımızdan oluşan filomuzda her türlü kuru yükten gabari dışı ağır nakliye yüklerine, yaş sebze ve meyve taşımacılığından konteyner nakliyesine kadar geniş bir ürün yelpaze grubunu kapsayan lojistik alanında gayretli çalışmalarımıza bağlı olarak üstün hizmet anlayışımızla taşımacılık sektöründe zirve yapmış bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Ülkemizin tüm limanları ve antrepolarından çıkışı yapılan transit yükler ile Avrupa ülkelerinden Kırgızistana aktarmalı ve aktarmasız tüm transit yüklerin uygun taşıma koşullarımız ve hızlı servis hizmetlerimizle taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız her geçen gün kurumsallık yolunda emin adımlarla ilerlemekte, Mersin merkezli kurulu ofislerimize başta istanbul ve Ankara olmak üzere nakliye alanında bir çok kilit ilimizde şubeler ve bayiliklerimizi açmak suretiyle faaliyet alanlarımızı genişleterek hedeflediğimiz başarı grafiğini yakalamış bulunmaktayız.

Kırgızistan karayolu nakliyesinde komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel ve grupaj parça yük taşımacılık servisimizde düzenli olarak sürmektedir. Kırgızistanın özellikle Bişkek şehrine gönderilmesi planlanan parsiyel ve kargo yüklerinizi istanbulun farklı semtlerinde mevcut bulunan parsiyel depolarımız vasıtasıyla yüklerin bulundukları adreslerden alınması ile başlayarak haftalık düzenli çıkışlarımızla varış şehri gümrük noktalarına teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Kırgızistan karayolu nakliyesi özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra işbirliği içerisinde olduğumuz Kırgızistan firmalarına bağlı araçlarla yılın tüm dönemlerinde dozvala veya vize sıkıntısı yaşamadan çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Kırgızistan çalışan nakliye firmaları arasında tercih edilen firma olma özelliğimizin vermiş olduğu öz güvenle taşımaya talip olduğumuz her türlü yükünüzün nakliyesi anlamında gelen tüm taleplerinizi anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi sunarak lojistik işbirliğimizi uzun vadede sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB