KONTEYNER NAKLİYE

KONTEYNER NAKLİYE


Mersin uluslararası nakliyat, yurt içi konteyner taşımacılığı alanında yaygın faaliyet göstermektedir. Her türlü kapasitede konteyner yükünüzü, istediğiniz limandan istediğiniz adrese güvenilir ve sistemli çözümlerle gerçekleştirmektedir.Konteyner taşımacılığında, sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı hedefleyen Mersin uluslararası nakliyat;

Yurt içinde gerçekleşecek tüm konteyner nakliye çalışmalarınızda, deneyimli kadrosu, son teknoloji ekipmanları ve geniş araç kapasitesi ile her zaman hizmetinizdedi.

İthalat/İhracat Taşımaları Konteyner nakliye sistemlerinin temel amacı, birimleştirilmiş yüklerin, çıkış noktasından teslim noktasına kadar her alanda verimli bir biçimde nakledilmesini sağlamaktır. Konteyner taşımacılığında önemli olan husus, nakliyesi yapılacak konteynere herhangi bir zarar vermeden yerinden alınıp, uygun şekilde uygun araçlara yüklenmesi, ve aynı şekilde uygun bir şekilde indirilmesidir.

Konteyner taşımacılığı için hazırlamış olduğumuz özel filomuzdaki araçların tamamı her tipteki konteyneri taşımaya uygundur. İhracat konteynerlerinde taşınacak konteynerin temizliğine, hasarlı olup olmadığına dikkat edilerek konteyner yükleme adresine ulaştırılır. Ithalat konteynerlerini taşıyan araçlarımız, orjinal mühürü kontrol edilerek konteynerin araca yüklenmesini sürücü kontrolünde yürütürler.Yüklemeden bosaltmaya kadar geçen tüm süreçte araçlarımızın takibi mümkündür. Bu takip aşamasını siz müşterilerimizi bilgilendirmek amacı ile mail,mesaj ve telefon yoluyla raporlandırmaktayız.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB