Kosova Nakliye

Kosova Nakliye


Karayolu nakliyesinde Balkan ülkeleri arasında yer alan Kosova ile ticari alanda faaliyet gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Kosova’nın tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin sevkiyatında başarılı taşıma çalışmalarına imza atmaktayız..

Kosova’ya İhracat taşımalarının yanı sıra ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün taşınması hususunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcut bulunmaktadır. Kosova’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında adı geçen yük gruplarına uygun araç tipleri ile nakliye çalışmaları yapmaktayız.

Standart tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm taleplere zamanında, yeterli ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Kosova kara nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Kosova karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınarak depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Kosova’nın  tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmaktadır.

Kosova nakliye çalışmalarımızı Son model özmal ve yabancı plakalı araçlarımız ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan seferlerde araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır.

Kosova ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusunda tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB