Makedonya Nakliye

Makedonya Nakliye


Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Karayolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya lojistik faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını düzenli olarak sürdürmektedir. Makedonya’nın başta Üsküp ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin sevkiyatında son derece titiz çalışmalar yapmaktayız.

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan kısmen de olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Makedonya karayolu nakliyesinde Standart tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm taleplere yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen,aranan ve önerilen firmalar arasında yerini almıştır.

Makedonya karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Parsiyel veya kargo Yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmakta olup yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı yüksek modelli araçlarımız ve deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sunmaktayız.

Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB