HAKKIMIZDA

Polonya Nakliye


Karayolu nakliyesinde yoğun çalışmalarımızın mevcut bulunduğu Polonya ile ticari alanda lojistik faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarına kesintisiz devam etmektedir. Polonya’nın tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin sevkiyatında başarılı taşıma grafiğimiz bulunmaktadır.

Polonya’ya İhracat taşımalarının yanı sıra ithal edilen her türlü taşınabilir ürünün nakliyesi hususunda ithalat nakliye çalışmalarımız da düzenli olarak sürdürülmektedir.Polonya’ya  kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarındaki yük gruplarına uygun araç tipleri ile nakliye çalışmaları yapmaktayız.

Standart tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm taleplere zamanında, yeterli ve olumlu yanıtlar vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan firmalarla ticari alanda rekabetçi çalışmalarıyla ön plana çıkan firmamız Polonya karayolu nakliyesi hattında da kısa sürede aranan ve tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Polonya karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul merkezli depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Taşınması planlanan parsiyel yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınmak sureti ile veya depomuza göndermeniz neticesinde depomuzdan çıkış yapmak suretiyle Polonya’nın  tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmaktadır.

Polonya karayolu nakliye çalışmalarımızı Son model öz varlık,kiralık ve yurt dışı Acenteliklerimiz bağlı yabancı plakalı araçlarımız ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan seferlerde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgi akışı sağlanmaktadır.

Uluslar arası nakliyeciler derneği üyeliği de bulunan firmamıza Polonya ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusunda tüm taleplerinizi mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB