Romanya Nakliye

Romanya Nakliye


Mersin uluslararası nakliyat hattında taşıma faaliyetlerini kararlılıkla devam sürdüren firmamız sektöre bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acente hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir. Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak,Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine sevkiyatı istenen ürünlerin ülkemiz  üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirebilmekteyiz.

Türkiye-Romanya lojistik hattında çalışan araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilebilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapabilmekteyiz. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık araçlarımız ve tedarikçi işbirlikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Romanya  karayolu  çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  hususunda  geçmişten gelen deneyim, birikim, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  ile nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiyenin tüm bölgelerinden Romanya’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı yüklerin taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı araçlarla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı  düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasite çalışmalarımız devam etmektedir.

Kuru yük taşımacılığına uygun standart tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile nakliye hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Romanya’nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan sevkiyatlarda karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.Romanya’ya ihracat taşımalarının yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarında evraksal sorun yaşamaksızın teslimatları gerçekleştirebilmekteyiz

Romanya’ya taşınması planlanan komple ve parsiyel kapsamlı yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB