Rusya Nakliye

Rusya Nakliye


Rusya karayolu ve denizyolu taşımacılığı alanlarında faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiyeden Rusyaya ihracat, Rusyadan Türkiyeye ithalat ve Rusyadan üçüncü ülkelere transit geçişli tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Rusya ya gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan üzeri karayolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından roro gemisi çıkışlı olarak Ukrayna üzeri ve direk Rusya limanlarına hareketle denizyolu-karayolu şeklinde sağlanmaktadır

Ülkemizin Rusyaya en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında gelen yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlar ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile taşınmaktadır

Rusya lojistik hattında çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız Rusyaya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus ve Gürcü plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Aylık düzenli olarak dozvala temin edebilen firmamız, geçişlerde evrak beklemek gibi durumlar yaşamamaktadır.Ülkemizin tüm bölgelerinden Rusya ya ihraç edilen ürünler, Rusyanın Başta başkent Moskova olmak üzere St Petersburg, Perm, Kazan, Rostov, Saratov, Krasnodar gibi şehirlerine sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Rusya dan Türkiye ye ithal edilen kereste ve sunta gibi tüm orman ürünleri ile birçok kalem hammadde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosödürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Rusya nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle Rusya gümrük teslimi şeklinde tamamlanmakta, aynı zamanda Rusya gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Rusya da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla bitirilmektedir

Rusya karayolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabiliyoruz.

Firmamız Rusyaya yük taşımacılığı konusundaki tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB