HAKKIMIZDA

Suriye Nakliye


Ticari ilişkilerimizin uzunca bir geçmişe dayandığı sınır komşumuz Suriye’ye nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, yakın geçmişte Suriye’de ortaya çıkan iç karışıklığa rağmen günümüz koşullarına ayak uydurarak çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Ülkedeki belirsizlik nedeni ile oluşan güvenlik sorunlarından dolayı sevkiyatlar ancak sınır kapıları içerisinde bulunan tampon bölgelere kadar sağlanmaktadır.

Suriye karayolu taşımacılığı yoğun olarak Antakya-Cilvegözü sınır kapısı kullanılmak suretiyle gerçekleştiği gibi yoğunluğa bağlı olarak Kilis-Öncüpınar ve Şanlıurfa-Akçakale gibi sınır kapılarıda kullanılmaktadır. Firmamız Karayolu taşımacılığının yanı sıra denizyolu taşımacılığında da ülkemizin tüm limanlarından hareketle Suriye limanlarına denizyolu konteyner ve kuru yük taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktadır.

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Suriye’ye sevkiyatı planlanan her nevi ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya kıtalarında bulunan 3. Ülkelerden Suriye’ye transit ticaret yapılmak suretiyle gönderilen ürünlerin taşımalarını da C2 yetki belgemiz kapsamında Mersin’de yerleşik filomuzda bulunan araçlarımızla taşımaları sigortalı ve teminatlı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Suriye’ye karayolu veya denizyolu nakliyesinde taşınması düşünülen malzemelerin türlerine göre her tipte araçlarımız filomuz bünyesinde mevcut olup, özmal ve kiralık araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara zamanında karşılık verebilmekteyiz.

Suriye karayolu nakliyesi ile ilgili kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve ve kimyevi maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigofirik dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ve lowbed tırlarımız ile, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Suriye nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir.

Suriye denizyolu nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Suriye’nin Lazkiye ve Tartus limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen periyodik gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Suriye denizyolu nakliyesinde tedarikçi acenteliklerimiz aracılığıyla konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz.

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Suriye nakliye taleplerine yerinde ve zamanında karşılık verebilmeyi amaçlayarak yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuş, ve tüm şubelerimizde mevcut deneyimli personelleri ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Suriye nakliyesi ile ilgili yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile cevaplandırılmaktadır.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB