HAKKIMIZDA

Tacikistan Nakliye


Mersin Uluslararası karayolu nakliyesi son derece titiz çalışmalar gerektiren bir alan olduğundan bu alandaki çalışmalar gereken tüm hassasiyetler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir. Özellikle dengeli yükleme sabitleme gibi unsurlar taşımacılığın değişmez gerekliliklerindendir. Bu çerçevede son derece hassasiyet gösteren firmamız Türkiye-Tacikistan karayolu taşımacılığı faaliyetlerine başlamış olup, tacikistan nakliye firmaları arasında, taşınacak yüklerin yüklenmesinden teslimatına kadar gelişen süreçleri tüm detayları ile ele alarak kapsamlı lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nakliye sektörüne uzun yıllar önce iddialı bir giriş yaparak, tacikistan nakliye firmaları arasında kısa sürede hızlı bir yükseliş sergileyen firmamız Tacikistan karayolu çalışan nakliye firmaları arasında tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.  Adana, istanbul, ankara, izmir gaziantep, konya, kayseri ve antalya gibi ilerimizden Tacikistana yapılan ihracat çalışmaları ile Tacikistandan ithalatı yapılan ürünlerin taşınması konusunda tüm taleplere cevap veren firmamız ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinden zaman ve mekan farkı gözetmeksizin taşınacak yükleri, Tacikistanın başta Duşanbe olmak üzere tüm şehirlerine sevki konusunda kapsamlı nakliye faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Tacikistan nakliye kuralları çerçevesinde belirlenen azami taşıma tonajında hazırlanan açık, paletli veya sandıklı kuru yükler ile ağır tonaj ve metrajlı yüklerin, soğuk zincir ürünler ile kimyasal içerikli ürünler ve konteynerler içerisinde mevcut bulunan yüklerin taşınmasında bu gruplara uygun araç tipleri ile taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Tacikistana karayolu nakliyesi iran ve Gürcistan üzeri olmak üzere alternatifli güzergahlar kullanılarak sağlanmaktadır. Tüm taşımalarımız yetki belgemiz bünyesindeki özvarlık ve kiralık araçlarımız ile sigortalı olarak yapılmaktadır.Tacikistana lojistik hizmetlerimiz içeriğinde parsiyel ve grupaj taşımacılığı, gümrükleme, depolama, sigortalama ve acentelik hizmetlerinide bulundurmaktadır. Tüm bu alanlarda bütünsel hizmet anlayışımızı ön planda tutarak geniş çalışma bölümleri oluşturmuş bulunmaktayız.Tacikistan nakliye firmaları hattında son model araçlarımız ve uzman ekibimizle hizmetlerimizi yüksek standartlara ulaştırmış, hızlı ve güvenli servis ağımız ile faaliyetlerimizi sağlam temelli zemine oturtarak kaliteli sunumlara imza atmaktayız. Taşımacılık çalışmalarımız Tacikistan da bulunan acentelerimizle irtibatlı olarak gerçekleştiğinden yükleme esnasından yük teslimine kadar her aşama titizlikle takip edilmekte, anlık araç konum bilgisi ile bilgi verilmekte, sevk esnasında yaşanması muhtemel en küçük aksaklıklar dahi kısa sürede giderilerek sağlıklı sonuçlar alınmaktadır. Tacikistan nakliyesi hususunda her türlü bilgi almak amacı ile firmamızın merkez veya size en yakın şubelerimize bildireceğiniz tüm taleplerinizi bilgi işlem merkezimiz personelleri ile değerlendirerek en kısa sürede tatminkar sonuçlarla cevap alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB