HAKKIMIZDA

Türkmenistan Nakliye


Türkmenistana karayolu nakliye çalışan firmalar arasındaki yerini sağlam bir zemine oturtmuş olan firmamız Mersin Nakliyat, Birçok ülkenin lojistik hattında başarılı çalışmalarını sürdürdüğü gibi Türk Cumhuriyetlerinin gözde ülkesi Türkmenistan nakliye hattında da çalışmalarını istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Ülkemizden gerek ihracat gerek transit geçişli yüklerin taşınmasında alternatifli güzergahları kullanmak suretiyle tüm sevkiyatları gerçekleştirmekteyiz. Büyük oranda tercih edilen güzergah olan İran üzeri karayolunu kullanmakla beraber Gürcistan-Azerbaycan üzeri karayolu ve devamında Bakü-Türkmenbaşı limanları arası Hazar Denizi roro gemisi ile geçilmek suretiyle alternatif güzergah kullanılmaktadır.

Türkmenistan nakliye firmaları arasında, avrupanın birçok ülkesinden Türkmenistana nakledilmesi düşünülen ürünlerin taşınmasında da tüm prosödürlere uygun şekilde 3. Ülke taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Uluslar arası nakliye çalışmalarımızda prensip edindiğimiz hizmetlerin başında hızlı servis, güvenli taşımacılık ve zamanında teslim gibi konular yer almaktadır.

Ülkemizin tüm limanları kullanılmak suretiyle Türkmenistana taşınan her türlü yük grubunun transit kapsamlı taşınmasında yetki belgemiz ve TIR Karne sistemimiz kullanılarak hizmet sağlamaktayız.  Adana, istanbul, ankara, izmir gaziantep, konya, kayseri ve antalya gibi ilerimizden Kuru yük taşımacılığı ile birlikte gabari dışı ağır tonajlı yükler, soğuk zincir ve kimyevi madde türü ürünler ve konteyner nakliyesi gibi konularda tüm bu yüklere uygun araçlarımız ve deneyimli sürücülerimizle taşımaları gerçekleştiriyoruz.

Avrupadan transit geçişli yükler ile Türkiyeden ihraç edilen tüm ürünlerin nakliyesini Türkmenistanın Aşgabat, Mary, Türkmenbaşı ve Balkanabat gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehirlerine taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir. Türkmenistan lojistik hattında Nakliye çalışmalarımız sadece ihraç yüklerinin taşınması ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda Türkmenistandan ithal edilen yüklerin ülkemize taşınması ile ilgili ithalat nakliye faaliyetlerimizde mevcuttur.

Türkmenistana parsiyel ve kargo yükü taşımacılığıda firmamız bünyesinde mevcut olup İstanbul da yerleşik bulunan parsiyel depolarından çıkışlarımız haftanın belirli günleri sistemli bir şekilde, türkmenistan nakliye firmaları arasında faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkmenistan karayolu nakliye alanındaki çalışmalarımız, araç filomuz da bulunan özmal ve kiralık araçlarımızla aksama ve kesinti olmaksızın devam etmektedir. Firmamız Mersin Nakliyat, önce hizmet anlayışıyla kalite politikasından ödün vermeden müşteri odaklı taşımacılık çalışmalarının yanı sıra gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

Türkmenistana gönderilmesi düşünülen tüm yüklerinizin taşınması ile ilgili nakliye taleplerinizi iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaralarımız ile mail adreslerimize bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB