Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliye


Ukrayna lojistik hattında taşıma faaliyetlerini kararlılıkla devam ettiren firmamız sektöre bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acente hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir. Ukrayna’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Ukraynadan Suriye, İran, Irak gibi ülkelere sevkiyatı istenen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirebilmekteyiz.

Türkiye-Ukrayna hattında çalışan araçlarımız son model araçlardan oluşmakta olup uydu araç takip sistemi ile takip edilebilmekte, buna bağlı olarak anlık konumlama yapabilmekteyiz. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık araçlarımız ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Ukrayna karayolu ve denizyolu çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki yerini muhafaza eden firmamız lojistik alanında uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye-Ukrayna ihracat ve ithalat yük taşıması konusunda geçmişten gelen deneyim, birikim ve tam donanımlı araçlarımız ile nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiyenin tüm bölgelerinden Ukraynanın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı yüklerin taşınmasında Türk ve yabancı plakalı araçlarla taşıma yapmaktayız. Ukrayna ya ihracı düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasite çalışmaktayız.

Kuru yük taşımacılığına uygun standart tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve donmuş ürün ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile hizmet etmekteyiz.

Ukraynanın Başta Kiev olmak üzere, Odesa, Donetsk. Dnipropetrovsky, Kharkov, Kherson gibi şehirlerine yapılan sevkiyatlarda karayolu ile Haydarpaşa ve Zonguldak limanları çıkışlı roro ile denizyolu hatlarını kullanmaktayız.

Uluslararası karayolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Ukrayna da da acenteliklerimiz mevcut olup, gerek ihracat ve gerek ithalat taşımalarında evraksal sorun yaşamaksızın teslimatları gerçekleştirebilmekteyiz

Ukrayna’ya taşınması planlanan yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB