Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye


Firmamız yurt içi taşımacılığı çalışmalarına ilave olarak uluslararası nakliye konusunda da çalışma alanlarını genişletmekte ve geliştirmektedir. Uluslararası taşımacılık çalışmalarında araç filomuzu ve tedarik zincirimizi her geçen gün büyütmekteyiz.

Genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Ürdün’e taşıma faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Ürdün’ün başta başkent Amman olmak üzere tüm şehirlerine taşınması planlanan her türlü yükün sevkinde geniş kapsamlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Avrupa ve Asya ülkelerinden Ürdün’e sevk edilen 3. Ülke  transit yüklerin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup, çeşitli ebatlarda paletli ve kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Ürdün’e gönderilecek parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul Ambarlı liman çıkışlı gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli çıkışlarımızla, parsiyel yükleri adreslerinden alınmak suretiyle, konteynerler ile Ürdün’de liman veya adres teslimi hizmet sunmaktayız.

Ürdün’e nakliye hizmetleri dışında, ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız Uluslar arası Nakliyeciler Derneği üyesi olup C2 taşıma yetki belgesine sahiptir. Tüm taşımalarımızı CMR sigortası kapsamında sürdürmekteyiz.

Ürdün’e yapılan sevkiyatlar denizyolu destekli karayolu olarak sağlanmaktadır. Araçlarımızın Ürdün’e aktarılması İskenderun limanı roro gemileri ile gerçekleştirilmekte, varışlar Ürdün Aqabe limanına yapılmaktadır.

Genel hatları ile Ürdün nakliyesi konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma düzeyine ulaşmıştır.Ürdün çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran yerini muhafaza eden firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.

20 ton kadar, 1 tır iskele malzemesi İstanbul Anadolu yakasından alınarak, Ürdün Ma’an bölgesine nakliyesi gerçekleştirilecektir. Fiyatlarınızı bekler iyi çalışmalar dilerim. Verdiğiniz bilgiler  doğrultusunda    araç  navlunumuz  500 usd  bilginize sunar  değerli taleplerinizi bekler  yüklenmek üzere 250 tır  yüklemem olacak. Uygun aracınız olacak mı, bilgi verir misiniz? Her ay düzenli olarak 150 - 200 araç arası yükleme yapmaktayım ve bu ay 250 araç planlıyoruz. Aynı gün yüklenip, aynı gün antrepoya boşaltılan, üçüncü ülkesi olmayan basit bir ithalat yüklemesidir. Yükleme talimatlarını ve fatura bilgilerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Ödemeler araçların boşalmasına ve orijinal CMR belgelerinin elime ulaşmasına müteakip takip eden Cuma günü hesaba yapılacaktır

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB