Yunanistan Nakliye

Yunanistan Nakliye


Uluslararası Karayolu nakliyesinde yoğun çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin ilk sıralarında yer alan Yunanistan ile ülkemizin ticari anlaşmaları çerçevesinde  faaliyet gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Yunanistan’ın Atina, Selanik  gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin sevkiyatında başarılı çalışmalara imza atmaktayız.

İhracat taşımalarında olduğu gibi Yunanistan’dan ithal edilen her türlü taşınabilir yükün aktarılması konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Yunanistan’a kuru yük nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde ve konteyner nakliyesi alanlarında adı geçen tüm yük gruplarına uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Standart tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla firmamıza gelen tüm taleplere yeterli ve olumlu karşılıklar vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan firmalarla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Yunanistan lojistik hattında da kısa sürede tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.

Yunanistan’dan Azerbaycan, Gürcistan, İran, Irak ve Suriye başta olmak üzere Türk cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine sevkiyatı yapılan üçüncü ülke transit yüklerin taşınması konusunda Türk ve Bulgar plakalı araçlarımızla herhangi bir evraksal problem yaşamadan sevkiyatları seri şekilde  tamamlayarak teslim adreslerine ulaştırmaktayız.

Yunanistan karayolu lojistik hattında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde mevcuttur. Yükleriniz talebinize göre adreslerinden alınmak suretiyle Yunanistan’ın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslim şeklinde parsiyel çalışmalar yapmaktayız.

Yunanistan nakliye çalışmalarımızı Son model araçlarımız ve alanında deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız.Yapılan tüm seferlerde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak gönderici ve alıcı firmalara anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sağlamaktayız.

Yunanistan ihracat veya ithalat yüklerinizin CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınması konusundaki tüm taleplerinizi firmamıza yazılı ve sözlü olarak bildirerek olabilecek en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB