YURT İÇİ NAKLİYE

YURT İÇİ NAKLİYE


Mersin uluslararası taşımacılık Yurt içi yapacağınız taşımaları, 80 tane özel araç filosu istanbul şebesi ile konusunda uzman olan aynı zamanda deneyimli personeli ile planlayarak, en uygun maliyetlerle doğru zamanda doğru noktaya teslim edilmesini sağlar.

Mersin uluslararası taşımacılık, yurtiçinde bulunan yaygın servis ağı ile yurtiçi taşımacılığın her alanında, güvenilir hizmetler sunmakta. Şah Lojistik depolama, dağıtım yaptığı iller: bursa, adana, istanbul, zeytinburnu, esenyurt ve aynı zamanda mersin, adana ve istanbul ambar depolama yurtiçi taşımacılık hizmetlerinin yanında müşteriye özel olarak lojistik çözümler sunar.

Şehirler arası taşımacılık sektöründe liderliğe yükselmeyi hedefleyen Şah Lojistik, her türlü eşyanızı yurdun her köşesine rahatlıkla taşımaktadır.

Eşyaların gideceği noktalara sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi için ambalaj ve istif konusunda Ürününüzün miktarı ne olursa olsun, komple ve parsiyel taşıma servisleri hizmetinizdedir. Ulaşım sektörünün içinde sürekli olarak kendini yenilemekte ve arayışlarını sürdürmekte olan Şah Lojistik gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB