HAKKIMIZDA

Azerbaycan Nakliye


Azerbaycan Boş imaj

Uluslararası nakliye konusunda bir çok ülke ile taşımacılık çalışmalarını sürdüren firmamız Türkiye-Azerbaycan hattında da düzenli çalışmalarını devam ettirmektedir.

Ülkemiz ile Azerbaycan arasında yapılan nakliye anlaşmaları çerçevesinde taşıma faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, ülkemizden gönderilen ihracat yüklerinin yanı sıra Azerbaycan nakliye firmaları arasında, avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a transit geçişli 3. Ülke kapsamlı taşınan yüklerin taşınması konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

Firmamız Mersin Nakliyat kısa sürede uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar arasına girerek aranan firma konumuna ulaşmıştır. Azerbaycan nakliye konusunda tecrübeli personelleri ,tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği(UND) üyeliği ve taşıma yetki belgesi ile kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden Azerbaycan’ın başta Bakü olmak üzere diğer tüm bölgelerine gönderilen yüklerin taşınmasıyla ilgili hizmet sağlayan firmamız, aynı zamanda Azerbaycan’dan Türkiye’ye ithal edilen ve transit geçiş ile Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili nakliye çalışmalarını da devam ettirmektedir.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman gibi illerimizde açılan şubeleri ile her geçen gün büyüyerek Azerbaycan nakliye firmaları içerisinde öne çıkan yükselişini sürdürmekte, lojistik alanında her geçen gün emin adımlarla büyümektedir..

Firmamız Azerbaycan’a kara ve denizyolu nakliyesi alanlarında, taşınabilen her türlü yükün nakliyesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerlerimiz ile hizmet vermektedir. Kuru yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze, meyve, bitki ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa ve lowbed dorse araçlarımızla hizmetlerini sürdürmektedir.

Azerbaycan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel veya kargo kapsamlı yüklerinizin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup İstanbul ve Ankara’da bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle parsiyel yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede Axerbaycan’ın tüm şehirlerine adres veya gümrük teslimi şeklinde teslim edilmektedir.

Azerbaycan’a lojistik faaliyetlerimiz dışında gümrükleme, depolama, antrepo ve sigortalama hizmetlerimizde mevcut olup, Azerbaycan’da bulunan acentelerimiz aracılığı ile ihracat ithalat işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Azerbaycan Karayolu nakliye seferleri yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlıyoruz. Azerbaycana nakliye taleplerinizi firmamıza sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle uzman ekibimizden en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

 

 

Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık

1991 yılında bağımsızlığını kazanan Azerbaycan ile ticaret ilişkilerimiz çok hızlı bir biçimde artmaya başlamıştır. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliğinden ayrıldıktan sonra hızlı bir biçimde serbest ekonomi modeline geçen Azerbaycan ile dış ticaret hacmimiz ilk yıllarda 200 milyon dolar seviyesinde iken, 2019 yılı itibariyle 4 milyar doları aşmıştır.

İki ülke arasındaki ticaret hacminin gelişmesindeki en önemli sebep, Azerbaycan ekonomisinin zengin petrol yatakları ve Hazar Denizinde bulunduğu stratejik konum sayesinde hızlı bir gelişme yaşamasıdır. İki ülke arasında ufak ve KOBİ sınıflarında şirketlerin karşılıklı ticaretlerinde gerçekleşen artış, Azerbaycan parsiyel taşımacılık seçeneklerinin her gün daha da fazla konuşulmasına yol açmaktadır.

 

Her İki Ülke İçin de Önemli Ticaret İmkanları

İki ülke arasındaki en büyük ticaret kalemi petrol ve kimya ürünleri olmakla beraber, ülkemizden Azerbaycan’a her yıl yüklü miktarda elektronik eşya, gıda maddesi, çeşitli makineler ve parçaları ile hazır giyim ürünleri gönderilmektedir. Gönderilen ürünlerin karakterleri ve miktarları açısından Azerbaycan parsiyel taşımacılık için ideal rotalardan biri haline gelmektedir.

Bunun yanında parsiyel taşımacılık ile gönderilen ürün ve malzemelerin araçlardan indirilmesi de daha hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirilebilmekte, bu da özellikle çok ağır yüklerin yüklenip indirilmesi sırasında güvenlik risklerinin azaltılmasını sağlamaktadır.

 

Parsiyel Taşımacılık İle Nakliye Masraflarından Tasarruf Edin

Parsiyel taşımacılık, gönderici şirket için maddi birçok avantaj sunarken, yakalanan maddi avantajların müşterilere indirim olarak yansıması da alıcıların veya bayilerin Türk firmaları ile daha yoğun çalışmalarını da sağlamaktadır. Biz Şah Lojistik olarak haftanın belirli günleri Azerbaycan’a ve Azerbaycan’dan ülkemize karşılıklı olarak tır kaldırmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz bu sürekli hizmet ile hem kendi müşterilerimizin hem de alıcı tarafının memnuniyetini garantilemek ilk ve en önemli amacımızdır.

Azerbaycan parsiyel taşımacılık için Gürcistan ve İran üzerinden iki rota aktif olarak kullanılmakla beraber, yakın zamanda açılacak yeni rotalarla iki ülke arasındaki ticaret hacminde önemli bir yükseliş olacağı beklenmektedir. Biz Şah Lojistik olarak ülkemiz ve Azerbaycan arasında taşımacılık yaparken, yolları ve altyapısı daha gelişmiş olan ve ülkemizle karşılıklı gümrük anlaşmaları mevcut olan Gürcistan rotasını kullanmasını tercih ediyoruz.

 

Azerbaycan Transit Süre

İş hayatından günlük hayata bir şeylerin taşınması için nakliye hizmetleri çözümler sunmaktadır. Bir ürünün, eşyanın ya da pek çok şeyin taşınabilmesi aslında bir süreçtir. Geçmişten günümüze nakliye hizmetleri düşünüldüğü zaman teknolojinin gelişmesi ile de büyük değişimler yaşanmıştır. Uzun mesafelerde yük taşımak ya da bir şeyler göndermek çok kolay değil iken bu durum günümüzde değişmiştir.

Şah Global Lojistik olarak alanında uzman kadromuz ile sizlere uluslararası kalite standartlarında hizmetlerimiz ile buluşturmaktayız. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yer alan Azerbaycan nakliye hizmetimiz ile göndermek istediğiniz her şeyi bizlere emanet edebilirsiniz.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteden asla taviz vermedik. Mümkün olan en kısa süre içerisinde de nakliye işlemlerini tamamlayabilmek için çalışmaktayız. Akla ilk gelen soruların içerisinde de Azerbaycan transit süresi ne kadardır gelmektedir.

Her sektör ve hayatının her alanında zaman çok değerlidir. İlgili evrakların eksiksiz bir şekilde yapılması, güvenli bir şekilde yerleştirilmesi, yola çıkılması ve teslim edilmesi düşününce uzun sürecekmiş gibi düşündürecektir. Yıllardır çok sayıda ürünü ve eşyayı Azerbaycan’a taşıdık. Hem güvenli hem de hızlı bir şekilde nakliye hizmetimizi yapmaktayız. Bu konuda şüpheniz olmasın. Firmamız olarak sizlerden aldığımız geri dönüşlerden ve memnun olmanızdan güç almaktayız. Bu güç ile de çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Nakliye Hizmetlerinde Yeni Bir Anlayış

İlkelerimiz ve prensiplerimiz ile nakliye sektörüne özellikle de Azerbaycan transit süresi olarak kısa bir süre içerisinde tamamlayarak imzamızı attık. Gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek hizmetlerimizde de etkin bir şekilde kullanmaktayız. Bütün her şey bir araya geldiğinde de yeni bir anlayış doğmuştur.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Azerbaycan nakliye hizmetleri söz konusu olduğunda çok fazla seçenek ile karşılaşılmaktadır. Ancak firmamız sunduğu profesyonel çalışmaları ile adından sıkça söz ettirmektedir ve akla ilk gelen firmaların arasında yer almaktadır. Bu durumda da Azerbaycan transit süresi etkisi oldukça etkilidir. Zaman yönetimi konusunda çok iddialıyız. Sorunsuz ve güvenilir bir hizmet verebilmek içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Her zamanda çalışmaya devam edeceğiz.

Daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak için firmamız ile iletişime geçin.

 

Azerbaycan Nakliye Güzergahi

Günümüzde pek çok farklı lojistik marka, profesyonel düzeyde taşımacılık ve nakliye hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Modern çağımızda da birçok farklı ticaret yolları ve önemli güzergahlar büyük ölçüde tercih edilmektedir. Söz konusu bu gibi çeşitli ticaret yollarından bir tanesi de Azerbaycan güzergah olarak öne çıkmaktadır. Ülkemiz olan Türkiye ve Azerbaycan arasındaki çeşitli lojistik hizmetlerinin hızlı ve kesintisiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakta olan pek çok profesyonel marka da alanında oldukça önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Söz konusu bu markalardan bir tanesi olan Şah Lojistik firmamız da sektöründe lider ve öncü işletmelerin de başında yer almaktadır.

 

Yüksek Düzey Kalitede Hizmet Kalite Standartları

Azerbaycan güzergah çaplı olarak da oldukça yüksek düzey kalitede ve nitelikli hizmet standartlarına sahip olmakta olan Şah Lojistik firmamız, kendi alanında oldukça büyük başarılara imza atmış haldedir. Profesyonel düzeyde hizmet kalite standartları ve oldukça makul fiyat skalasını da işletme bünyesinde barındırmakta olan işletmemiz, oldukça donanımlı ve geniş içerikli marka web sitesiyle de tanınmaktadır. Oldukça zengin içerikli hizmet portföyü ve nitelikli hizmet kalite standartları ile öne çıkmakta olan söz konusu Şah Lojistik firmamız, sektöründe lider ve öncü işletme düsturuyla da tanınmaktadır. Profesyonel düzeyde kalite standartları ve oldukça geniş ürün portföyü ile tanınmakta olan firmamız, kendi alanında yetkin işletmelerin de başında gelmektedir.

 

Oldukça Nitelikli ve Geniş İçerikli Hizmet Portföyü

Söz konusu Azerbaycan güzergah bölgesi başta olmak üzere oldukça geniş ve zengin bir hizmet hattını Şah Lojistik firmamız, sektöründe oldukça nitelikli ve başarılı çalışmaları ile tanınmaktadır. Hem ülkemiz olan Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde hem de dünyanın pek çok farklı noktasındaki çeşitli ticaret yollarında oldukça önemli bir açığa cevap vermekte olan Şah Lojistik işletmemiz, kendi sektöründe örnek marka imajıyla da öne çıkmaktadır. Oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli marka web sitesini de işletme bünyesinde barındırmakta olan söz konusu Şah Lojistik markamız; işletme web sitemiz veya GSM telefon numaramız aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

 

Azerbaycan Tır Tonaj Limitleri

Ülkemizin ihracat ve ithalat faaliyetlerini eşzamanlı sürdürmekte olduğu ülkelerin başında Azerbaycan yer almaktadır. Her ülkenin kanunlarında yer aldığı gibi, Azerbaycan tır tonaj limitleri de farklılık göstermektedir. Kullanılan araç ve taşınan yük miktarları önceden belirlenen standartlara uygunluk göstermelidir. Bu doğrultuda belirlenen kanunlar gereğince dingil sayısı ile orantılı olacak yük yüklenmelidir.

Firmamız Şah Global Lojistik, Azerbaycan’a gerçekleştirmekte olduğu tüm taşımacılık faaliyetlerinde bu kanunlar gereğince faaliyet sürdürmektedir. Kanunlar doğrultusunda 22 ton olarak belirlenen sınır gereğince taşıma sağlıyoruz. Nakliye süreçlerinde ise, 1360 dorse olarak ifade edilen araçları tercih etmekteyiz. Kalite standartları gereğince belirlenen çizgide faaliyet göstermeye devam ediyoruz.

 

Kaliteli ve Güvenli Taşımacılık Anlayışı

Nakliye hizmetleri hangi ülke için veriliyor olursa olsun, o ülkenin yasaları gereğince adımlar atılmalıdır. Profesyonel çalışma hayatını bu doğrultuda şekillendiren ve her yasaya uygun, usulünce faaliyetler sürdüren firmamız, alanında örnek oluşturacak çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu nakliye süreçlerini en verimli şekilde planlayan firmamız çalışmalarını sürdürmektedir.

Taşımacılık süreçlerinde, siz değerli müşterilerimize her zaman hak ettiğiniz hizmetleri sunuyoruz. Azerbaycan tır tonaj limitleri gereğince dingil başına düşen ağırlık doğrultusunda, güvenli şekilde yükleme ve nakliye süreçlerini yönetiyoruz. Yük cinsi ve miktarına paralel olacak şekilde yüklemeler düzenli biçimde yapılmaktadır. Her türlü nakliye süreci için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Usulüne Uygun Frigo ve Parsiyel Taşıma Süreçleri

Azerbaycan’a vermekte olduğumuz nakliye hizmetlerinde, ihtiyaç duyulan süreçler ne olursa olsun gereken azami yük sınırını doğru şekilde planlıyoruz. Alanında deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız ile beraber Azerbaycan tır tonaj limitleri yüklemelerinde bilinçli bir şekilde adımlar atıyoruz. Sınır olan 22 tonu geçmeyecek şekilde yüklemeler yapıyoruz.

Firmamızdan alacağınız nakliye hizmetlerinden memnuniyet duymanız bizim için oldukça değerli ve önemlidir. Bu doğrultuda tüm çalışmalarımıza belli bir disiplin ve düzen çerçevesinde yön vermekteyiz. Sizler de Azerbaycan için olan parsiyel, frigo gibi tüm nakliye ihtiyaçlarını firmamızı tercih ederek son derece güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz. Sizlere doğru ve verimli hizmet süreçleri sunmak için olan çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

 

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Profesyonel düzeyde nakliye ve temel lojistik hizmetleri, günümüzde pek çok farklı profesyonel firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Söz konusu belirli standartlarda Azerbaycan nakliye fiyatları ile öne çıkmakta olan mevzu bahis bu firmalar, uluslararası çapta da birçok farklı ticaret noktasını da birbirine bağlamaktadır. Genel lojistik ve nakliye hizmetleri oldukça başarılı ve nitelikli hizmet standartları ile öne çıkmakta olan bu markalar, günümüzde pek çok farklı ülke içerisinde hizmetlerini ortaya koymaktadır. Söz konusu ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça önemli çalışmaları ile tanınmakta olan Şah Lojistik firmamız da sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesi ile öne çıkmaktadır.

 

Oldukça Makul Fiyat Standartları

Şah Lojistik firmamız, söz konusu lojistik ve genel taşımacılık sektöründe oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Mevzu bahis temel nakliye alanında oldukça makul ve uygun Azerbaycan nakliye fiyatları ile öne çıkmakta olan Şah Lojistik markamız, oldukça donanımlı ve geniş içerikli firma web sitesini de işletme çatısı altında toplamış durumdadır. Profesyonel düzeyde nitelikli çalışmaları ve oldukça zengin hizmet skalası ile çalışmalarına devam etmekte olan işletmemiz, alanında lider ve öncü markaların da en başında gelmektedir. Uygun fiyat skalası ve zengin hizmet portföyü ile envaiçeşit çalışmalarını sürdüren işletmemiz, oldukça hızlı ve etkili hizmet skalasını da bünyesinde barındırmaktadır.

 

Hızlı ve Etkili Hizmet Kalite Skalası

Oldukça hızlı ve etkili hizmet anlayışı ile uluslararası kalite standartlarında çalışmalarına devam etmekte olan Şah Lojistik firmamız, sektöründe örnek marka imajıyla da öne çıkmaktadır. Oldukça uygun ve makul standartlardaki Azerbaycan nakliye fiyatları ile öne çıkmakta olan söz konusu Şah Lojistik firmamız, kendi alanında pek değerli müşterileri için genel müşteri odaklı çalışmalarıyla tanınmaktadır. Uluslararası yüksek kalite standartları ve geniş kapsamlı hizmet yelpazesi ile çalışmalarına devam etmekte olan Şah Lojistik markamız, oldukça donanımlı ve geniş içerikli firma web sitesini de işletme çatısı altında toplamış durumdadır. Gün içerisinde söz konusu işletmemizin web sitesini ziyaret ederek envaiçeşit hizmet seçeneklerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

 

Şah Lojistik Her Hakkı Saklıdır © 2016

EFORWEB